Kan Grubuna Göre Aile Hekimliği

Kusursuz Kan Grubu

Modern tıppın esas sorunu onun tamamen bir varsayım ve tahmin üzerine kurulmasıdır hastalıklarla ilgili tam bir anlayış bulunmamaktadır.
Hastalıklar ilk önce hazmın bozulmasıyla oluşmaya başlar ve ortaya bolca motabolik atık birikmeye  başlar ve bu metabolik atıklar önce damarları tıkar ve dokularda birikmeye başlar atıklar organlarda birike birike yavaş yavaş organların hastalanmasına sebebiyet verir.
Ve bu hasarlar kan gruplarına göre farklı rahatsızlıklar oluşturur her insanda aynı hastalık yada rahatsızlık oluşturmaz mizaclar nasıl farklı ise kişiye ve kan grubuna görede farklılık gösteremektedir.
Örnek verecek olursak metabolik atıklar yumuşak dokuda birikmeye başladığında doku romatizması gelişmeye başlar böbreklerde toplanırsa böbreklerde hastalık oluşmasına ve kişiyi zamanla  böbrek yetmezliği seviyesine bile kolayca taşıya bilir
Karaciğerde toplanırsa karaciğer hastalkıkları ortaya çıkar.
Farklı rahatsızlıklar kişinin yaşadığı ortam çevresel etken bireysel ve toplumsal yapılan hatalar ve kesinlikle kan gruplarıylada ilişkisi bulunmaktadır.

 

 

Kan Grubuna göre Aile Hekimliği yapılandırması günümüzde yavaş yavaş başlatılırsa ileriye dönük bir çok hastalık riski taşıyan insanların daha sağlıklı ve daha dinamik bir hayat yaşama imkanı kesinlikle var olacaktır. Bu konuda uzmanlar ve doktorlar ve devlet büyüklerimiz araştırma yapmalı ve yavaş yavaş yapılandırılmalıdır. Konunun ciddiyeti ve önemi kesinlikle tartışılmaz hayatımızdaki iniş ve çıkışlar daha bilinçli daha kontrollü olacaktır bilgi ve bilinç bize çok şey katarak kendimizi bulmamızı ve hayatın özüdünde kendimizi tanımak olduğunu bize vurgulayacaktır. Bu çok daha sağlıklı başarılı bir toplum olmamız kesinlikle  sağlıklı  olmamızla alakalıdır.

insanlar  neden doktora gittikten sonra hayatlarına sağlıklı bir şekilde kaldıkları yerden  devam edemiyorlar. Tam olarak araştırması gerekilen konu bu. Günümüzdeki tip gerçekten ne kadar yeterli?
Biz elimizden geleni yaptık artık bizim yapacağımız birşey yok hastayı eve götüre bilirsiniz çıkmasından insanlığın kesinlikle önce allahın izniyle sonrada elimizdeki imkanlarla  kurtuluş ve çözüm üretmesi kesinlikle gereklidir.

Bunuda Kan Grubuna göre Aile Hekimliği yapılandırmasının  gerekliğiğini ve önemini bize  gösteriyor

 

Teşekkürler Saygılarımla..

 

Mustafa İNANIR

 

Kolorektal Kanserlerde Kan Grubu Özellikleri